Witaj

Wyprawka Tulika - skompletuj otulacz, gniazdko niemowlęce i inne dodatki ze zniżką

Skompletuj wyprawkę z Tulikiem. Wygodnie i szybko.

W kolejnych krokach możesz wybrać swój indywidualny zestaw, składający się z niezbędnych i przydatnych produktów, stworzonych przez nas specjalnie dla Ciebie. Każdy z nich pomoże Ci zachować energię, by sprostać wymaganiom związanym z Twoim Dzieckiem. Nasze produkty są bezpieczne dla Dziecka - stworzyliśmy je z myślą o tym, by uczynić Rodzicielstwo łatwiejszym, Dzieciństwo bezpieczniejszym a sen - dłuższym i bezpieczniejszym.

Legendarny otulacz antykolkowy Tulik®

W pierwszym kroku możesz zamówić jeden - lub więcej - antykolkowy otulacz Tulik®. Ten specjalny kokon został stworzony przez nas, by najwierniej odzwierciedlić Dziecku warunki, które zna - i do których przez całe życie się przyzwyczaiło. Dzięki antykolkowemu otulaczowi Tulik® zapewnisz mu długi i zdrowy, spokojny sen. To jednak nie wszystko, bo Tulik® to także przeciwdziałanie dysplazji stawów biodrowych, optymalna regulacja temperatury ciała, promowanie spania w najbezpieczniejszej zdaniem pediatrów pozycji (na plecach) oraz sprawienie, by odruchy noworodkowe - takie, jak Moro - nie wybudzały Twojego Dziecka. Wyposażony w dwustronny zamek, wykonany z ekologicznych materiałów Tulik to absolutny niezbędnik, podstawa każdej wyprawki. Wykonany z ekologicznej bawełny z domieszką elastanu Öko-Tex, drukowany przyjaźnie dla skóry i środowiska zgodnie z normami Öko-Tex.

 

Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce

Nasze Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce powstało, by połączyć dwa oczekiwania: bezpieczny i zgodny z zasadami określamy przez pediatrów sen Dziecka oraz potrzebę Rodziców, by ich Maleństwo miało miejsce do odpoczynku, poznawania świata i zabawy - gdy nie śpi. Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce jest dwuczęściowe: gdy Dziecko śpi, możesz odpiąć ochraniacz; dwustronne: gdy jedna strona się zabrudzi (lub znudzi), masz drugą, wykonaną z równie przyjemnego materiału; przestronne: jest większe niż większość takich produktów na rynku oraz sensoryczne, bo wszyliśmy w nie kolorowe, szeleszczące tasiemki do zabawy i trenowania małej motoryki oraz wzroku i dotyku Dziecka.

 

Pierwszy Śpiworek™ niemowlęcy

Długo pracowaliśmy nad naszymi śpiworkami, dostępnymi w wersjach: całorocznej oraz (w edycjach limitowanych) letniej. Nasze śpiworki wykonaliśmy z najmilszych dzianin, które można udziać w Polsce. Powstają z ekologicznych surowców, mają najwyższej jakości komponenty, takie, jak dwustronny suwak czy zabezpieczenia. Wiele wzorów, jeden rozmiar, który starczy na naprawdę długo. Antyalergiczna silikonowa ocieplina, ekologiczna mięciutka bawełna czynią z naszych śpiworków idealnych kompanów do snu dla nieco starszych, małych Dzieci.

 

Bambusowy kocyk - od pierwszego dnia, aż do... przedszkola.

Wykonany w całości z ekologicznego materiału pochodzenia bambusowego, ma doskonałe właściwości termoregulacyjne, antypotowe oraz przeciwbakteryjne. Dostępny w kilku kolorach kocyk będzie ogromną pomocą dla Ciebie, zapewniając Dziecku optymalne ocieplenie gdy potrzebne, oraz możliwość przytulenia, gdy będzie starsze. To kocyk na lata. Wiemy o tym, bo nasze Dzieci nie chcą się z nimi rozstać nawet, gdy idą do przedszkola. Są wyjątkowo miękkie, antyalergiczne i antygrzybiczne. A gdy użyjesz ich w gondoli - będą pochłaniać promieniowanie UV. Wymiary: 80x100 cm. Skład: 50% bambus, 50% bawełna ekologiczna.

 

Szumidełka - oraz Szumiące Króliki

Nasze Szumiące Króliki oraz Szumidełka Królicze (czyli woreczki z szumiącym sercem) to najlepszy sposób na czerwony (uznany za bezpieczniejszy niż biały dla słuchu Dziecka) szum Browna, kojący, usypiający, pomagający utrzymać stan snu noworodków i niemowląt. Królik wyposażony jest w magnesy, umożliwiające zawieszenie go blisko łóżeczka czy w wózku, a woreczki - w praktyczny i wytrzymały sznureczek. Szumiące mechanizmy wyposażyliśmy w Detektor Snu - pomaga oszczędzać baterie, Zaawansowany Sensor Płaczu z Analizatorem Widma Dźwiękowego włącza kojący szum tylko gdy Dziecko płacze, wielostopniową regulację głośności. Wszystkie produkty wykonane są oczywiście z ekologicznych dzianin i tkanin.

 

Kangurka Bliskości - intymność i kontakt "skóra do skóry"

To bardzo ważne, by stymulować zmysł dotyku Twojego nowonarodzonego Dziecka od pierwszych chwil razem. To też trudne, by robić to w sposób zapewniający intymność. Mamy jednak doskonałe rozwiązanie: to Kangurka Bliskości™, specjalna koszulka do kangurowania, którą wykonaliśmy z ultramiękkich i superdelikatnych, ekologicznych materiałów. W prosty sposób ułożysz Dziecko na sobie, i założysz na siebie Kangurkę - która ma specjalne otwory na nóżki Dziecka. Teraz pozostaje Wam tylko się przytulać, przytulać i... przytulać. Ty czerpiesz radość, Dziecko - poczucie bezpieczeństwa i spokój. Uwaga: produkt nie jest przeznaczony do noszenia Dzieci.

 

Drzemiący Rożek™ - czyli rożek i... mata do zabawy w jednym.

Ten rożek jest spory, bo jest nie tylko rożkiem. Jak wszystkie nasze tekstylia, także i ten jest certyfikowany Öko-Tex. Możesz w nim nosić Dziecko, karmić Dziecko, a gdy rozłożysz na bezpiecznej powierzchni - będzie też wspaniałą matą do treningów małej i dużej motoryki. Jest dość ciepły - ma ocieplinę tej samej grubości, co w naszych śpiworkach. Nie musisz się więc obawiać, że będzie Wam za zimno. Jeśli przewracać się, to tylko na Drzemiącym Rożku™!

 

 

Aby zniżka z tytułu zestawu wyprawkowego została naliczona, należy wybrać minimum 4 dowolne produkty, w tym koniecznie Tulika.

0
Tulik

Bądź na bieżąco

promocja

na Tuliki

w rozmiarze "noworodek"

Promocja trwa do wyczerpania asortymentu promocyjnego

i obowiązuje na otulacze Tulik® w wersji klasycznej w rozmiarze noworodek.

było

jest

159,-

149,-

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godz
:
0
Min
:
0
Sek