Witaj wśród Rodziców, którzy wreszcie będą mogli się wyspać. Niniejsza strona ma udzielić Ci wszystkich informacji, których możesz potrzebować: począwszy od głównych zasad, związanych z bezpiecznym snem Twojego dziecka, skończywszy na sposobach konserwacji otulaczy Tulik. Jak uśpić dziecko? Pamiętaj: tylko prawidłowe otulanie dziecka, otulaczem dostosowanym do jego wagi, zapewni skuteczne działanie. Dziecko, które śpi na plecach, to dziecko znajdujące się w najbezpieczniejszej, zdaniem pediatrów, pozycji.

F.A.Q.

Do Rodziców w całej Europie dostarczyliśmy już tysiące otulaczy. Zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami.

Przeczytaj FAQ

Instrukcja obsługi - do pobrania lub wydrukowania (PDF)


Pozostałe, użyteczne informacje

Dodatkowe informacje o bezpieczeństwie

Pamiętaj, by w trosce o minimalizowanie ryzyka SIDS zawsze układać dziecko do snu na plecach, dbać o odpowiednią temperaturę dziecka i usunąć wszelkie kocyki, poduszki i inne przedmioty z łóżeczka/kołyski! Pediatrzy zalecają także poprawne “odbicie” dziecka po karmieniu i zapewnienie mu własnego łóżeczka do spania.

Jak bezpiecznie uśpić dziecko? Zobacz FAQ

Dlaczego Tulik działa?

Otulacz – oraz metoda usypiania  “5 razy S” – pozwalają dziecku wrócić do brzucha mamy. Tylko tyle i aż tyle potrzeba, by kilkutygodniowe Maleństwo znów zaczęło czuć się komfortowo, bezpiecznie i przyjemnie. Antykolkowy otulacz Tulik zwiększa bezpieczeństwo, zapewnia komfort i łatwość w użyciu.

Zamów otulacz antykolkowy Tulik

Jak uśpić dziecko?

To proste, jak poruszenie magiczną różdżką – najważniejsza umiejętność dla każdego nowego Rodzica to dar do szybkiego i skutecznego usypiania dziecka! Spokój i kontrolę nad życiem odzyskasz po obejrzeniu naszego filmu o usypianiu dziecka. Pamiętaj: kolka może zostać pokonana dzięki otulaczowi antykolkowemu Tulik.

Zobacz na filmie, jak uśpić dziecko
0
Tulik

Bądź na bieżąco

promocja

na Tuliki

w rozmiarze "noworodek"

Promocja trwa do wyczerpania asortymentu promocyjnego

i obowiązuje na otulacze Tulik® w wersji klasycznej w rozmiarze noworodek.

było

jest

159,-

149,-

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godz
:
0
Min
:
0
Sek