Szukasz Bezpiecznego Gniazdka™ Niemowlęcego? Opracowane przez nas, innowacyjne Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce to unikalny produkt, który – używany zgodnie z instrukcją – jest w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka, minimalizuje ryzyko SIDS (nagłej śmierci łóżeczkowej) oraz zapewnia dodatkową stymulację sensoryczną (dotykową i wzrokową) Twojemu rosnącemu Maleństwu.

Pamiętaj! Gniazdko niemowlęce może być wykorzystywane przez Dziecko tylko pod nadzorem Rodziców i w żadnym wypadku, nawet gdyby inni producenci twierdzili inaczej, nie jest bezpiecznym środowiskiem do samodzielnego snu dziecka! Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce jest bezpieczne dlatego, że – gdy dziecko zaśnie – jednym ruchem możesz przekształcić je w zalecany przez pediatrów, twardy materacyk.

WAŻNE!

Suwadło przypięte do materacyka jest zdejmowalne. Po odłączeniu materacyka od ochraniacza należy zsunąć suwadło i zamontować je na ochraniaczu, który sam (odłączony od materacyka) nie służy do zabawy Dziecka. Z ochraniacza Bezpiecznego Gniazdka™ można korzystać tylko w stanie połączonym czyli pełnego Bezpiecznego Gniazdka™

Dwuczęściowe Bezpieczne Gniazdko™ niemowęce

Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce wyposażyliśmy w unikalne, innowacyjne rozwiązanie pozwalające na przekształcenie go w materacyk – zgodnie z zaleceniami pediatrów – usuwając potencjalnie groźne ochraniacze z okolic buzi i nosa dziecka. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko śmierci łóżeczkowej (SIDS).

Zobacz Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce

Instrukcja obsługi - do pobrania lub wydrukowania (PDF)


Pozostałe, użyteczne informacje

Dodatkowe informacje o bezpieczeństwie

Pamiętaj, by w trosce o minimalizowanie ryzyka SIDS zawsze układać dziecko do snu na plecach, dbać o odpowiednią temperaturę dziecka i usunąć wszelkie kocyki, poduszki i inne przedmioty z łóżeczka/kołyski! Pediatrzy zalecają także poprawne “odbicie” dziecka po karmieniu i zapewnienie mu własnego łóżeczka do spania.

Jak bezpiecznie uśpić dziecko? Zobacz FAQ

Dlaczego Tulik działa?

Gniazdko niemowlęce, w szczególności Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce to sensoryczne, dwustronne, dwuczęściowe i przestronne miejsce do codziennej aktywności edukacyjnej i rozwojowej Twojego dziecka. Nie jest to jednak i nie może być bezpieczne miejsce do nienadzorowanego przez Rodziców snu Dziecka – żaden produkt wyposażony w ochraniacze, niebędący pustą kołyską z twardym materacem, nie spełnia wymagań określanych przez pediatrów.

Zamów otulacz antykolkowy Tulik

Jak uśpić dziecko?

Bezpieczne Gniazdko™ niemowlęce to produkt, który minimalizuje ryzyko śmierci łóżeczkowej (SIDS), pozwalając przekształcić gniazdko niemowlęce w materacyk za pomocą jednego ruchu. Nie musisz budzić ani przenosić dziecka, gdyby zasnęło podczas zabawy. Nie musisz obawiać się, że ochraniacze utrudnią mu dostęp do powietrza i, w efekcie, oddychanie.

Zobacz na filmie, jak uśpić dziecko
0
Tulik

Bądź na bieżąco

promocja

na Tuliki

w rozmiarze "noworodek"

Promocja trwa do wyczerpania asortymentu promocyjnego

i obowiązuje na otulacze Tulik® w wersji klasycznej w rozmiarze noworodek.

było

jest

159,-

149,-

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godz
:
0
Min
:
0
Sek